KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278248
nr 1427 8248
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, HT, Paris. Olja på pannå, 23x31, yttermått inklusive ram: 31x39 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:24:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr